Consilierii raionali s-au întrunit în şedinţă extraordinară la final de an
La data de 27 decembrie 2019 a fost convocată ședința extraordinară a Consiliului raional Florești, la care au fost prezenți 31 consilieri raionali din 33. La ședință au participat dnul Ștefan Paniș, președintele raionului, dnii Gheorghe Gancear, Alim Afonin, Valeriu Ceapa, vicepreședinți ai raionului, șefii direcțiilor, secțiilor şi serviciilor Consiliului raional. În debutul şedinţei a …
Consilierii raionali s-au întrunit în şedinţă extraordinară la final de an Read More »




